1. den v Anglii

5. října 2014 v 0:39 | Mikaela |  London diary
(Článek je obnoven z dřívější doby)
V pondělí- 4.6. jsme konečně dojeli do Anglie. Vyjeli jsme v neděli (3.6.) okolo 19. hodin. Okolo 11. hodiny jsme konečně byli ve Francii a mohli pokračovat trajektem dál do Anglie. Trajektem jsme jeli asi 2 hodiny. Prvních pár minut to bylo v pohodě, líbilo se mi to, byla to sranda. Ale pak se mi udělalo blbě a zbytek hodiny a půl jsem trpěla a doufala, že tam brzy budem.
Ze všeho nejdříve jsme v Anglii jeli do jednoho městečka na C.. (bohužel si nepamatuju jeho název). Tam jsme si prošli náměstí a památky na něm a jeli na Leeds Castle. Tam jsme si hrad i se zahradou prošli. Nakonec jsme šli do labyrintu. Nejdříve se nám to zdálo jako na nic, ale opravdu se tam člověk ztratí hodně rychle :D


Pak už ale bylo okolo šesté večer a my museli jet do Londýna, kde si nás měli vyzvednout rodiny, u kterých jsme ten týden měli bydlet.
Naše rodina byla docela v pohodě. Byli to teda černoši, ale ti jsou v Anglii naprosto běžní. Byli to teda křesťané a jediné, co mi na nich vadilo bylo to, že nám to denně vnucovali a měli řeči, když jsme jim řekli, že do kostela nechodíme a nemodlíme se.

Leeds Castle:

Ten labyrint:

To městečko na C :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | Web | 17. listopadu 2014 v 18:23 | Reagovat

Anglie je strašně krásná, užij si to tam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama